14 та 15 липня 2019 року відбулась освітня програма

«Школа молодіжного лідерства»

NPG New Political Generation📘.

МЕТА:  сформувати у молоді розуміння феномену лідерства та покращити компетенції, необхідні для ефективного лідерства в сучасних умовах; сформувати активістський тип політичної культури.🌍📢.

У програмі активностей передбачено 10 інтерактивних занять, серед яких лекції, практичні вправи, дискусії та завдання для закріплення отриманих знань. До участі була запрошена молодь віком 16-18 років

Місце проведення: ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек»

Лектори освітньої програми:

• Ірина СЄРОВА – к.ю.н., політичний консультант, фундатор «NPG»
• Людмила ЗУБРИЦЬКА – к. політ. наук, доцент кафедри політології НаУКМА, Директор Інституту громадянської освіти НаУКМА

• Стас СОКОЛОВ – журналіст-міжнародник, політолог, випускник НаУКМА.
• Дмитро ВЕСЕЛОВ — бізнес-аналітик, письменник, редактор видання «Що біткоїться»
• Дмитро ПРОКОПЧУК – журналіст-міжнародник, політолог, випускник НаУКМА
• Марина СЕМЕНОВА – pr-консультант, журналіст, виконавчий директор «NPG»
• Євген ПОЖАРСЬКИЙ — CEO академії Speak and Sell, консультант по стратегіям та технікам масового впливу, тренер з політичної риторики

Ірина Сєрова розповіла молоді про те, як можна створювати власні організації, стартапи; дала корисні поради щодо  поведінки, яка найбільше личить громадській особі.

Дмитро Прокопчук виступив з лекцією про те як можна створити власну команду і залучити її до своїх проектів, а також поділився рецептами планування власного часу, як можна встигати робити багато справ за певний проміжок часу.

Станіслав Соколов розкрив аудиторії секрети ефективного лідерства в інформаційну епоху.

Дмитро Веселов показав на реальних прикладах як блокчейн та інші сучасні технології застосовуються в реальній політиці та соціальних практиках.

Євген Пожарський розповів про мову жестів й її роль у лідерській кар’єрі.

Марина Семенова на реальних кейсах поділилась рецептами успішних SMM-стратегій: як можна використовувати  Instagram та Facebook для власного просування.

Людмила Зубрицька розказала про можливості реального впливу на владу, про суть громадянської політичної участі та плавно перевела власний виступ у представлення гри-імітації, на якій молодь вчилась створювати власні громадські організації, моделювати реальну політичну діяльність, комунікувати, домовлятись та відстоювати власні інтереси. Після гри всі учасники Школи, які залишились отримали сертифікати NPG New Political Generation.

Дякуємо всім учасникам, лекторам , а також тьюторам — студентам НаУКМА, які зорганізовували роботу молоді.

Пропонуємо переглянути публікацію з відгуками про подію в Instagram Молодіжної ради міста Славутич (учасники програми):

 

View this post on Instagram

 

Нещодавно, Молодіжна рада Славутича знову відвідала Артек! 😉 Цього разу ми приїхали туди в рамках освітньої програми NPG (New Political Generation). Впродовж 2 днів ми відвідали величезну кількість цікавих лекцій та тренінгів від неймовірних спікерів😀. В перший день це були такі лекції, як: Стартап у політиці та громадській діяльності для молоді (Ірина Сєрова), Як створити власну команду та Секрети тайм-менеджменту (Дмитро Прокопчук), Секрети інформаційного лідерства (Станіслав Соколов), практикум Методи впливу на владу (Людмила Зубрицька). Наступний день був не менш цікавий з лекцією про Блокчейн у політиці та соціальних практиках (Дмитро Веселов), майстер-класом Рецепти успішних SMM-стратегій (Марина Семенова) та практикум Як читати мову жестів від Євгена Пожарського. Закінчились ці 2 дні неймовірним тренінгом Як провести громадські слухання, де кожен з нас отримав дуже цікавий та корисний досвід. Наприкінці відбулося урочисте нагородження учасників, а потім молодіжна рада танцювала свій запальний флешмоб. Тож можемо впевнено сказати, що ці два дні пройшли круто, весело, цікаво та ефективно! 😎 За можливість відвідати «Школу молодіжного лідерства» хочемо подякувати Ярославу Миколайовичу Москаленко та Сергію Валентиновичу Капустіну 😍❤️ Також хочемо сказати дякую всім нашим тьюторам: Жасмін (@west.coaast ), Богдан (@bohdanm121 ), Ваня (@whitepower_27b ), Фелікс, Ілона(@taccenko ), Софія(@sofiia_popovych ), Тетяна (@_tanya.borozenets_ ). Чекаємо вас з візитом в Славутич!😃

A post shared by Молодіжна рада міста Славутича (@mr_slavutych) on